Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, выберите Вход или Регистрация
Я люблю тебя, Земля!
 
  ГлавнаяСправкаПоискВходРегистрация  
 
Страниц: 1 2 
Послать Тему Печать
Молитва за Украину (Прочитано 14386 раз)
Administrator
YaBB Administrator
*****
Вне Форума


I love The Earth!

Сообщений: 7324
The Land of HealPlanet
Re: Молитва за Украину
Ответ #10 - 25.01.2018 :: 14:58:40
 
Чому сонячно-блакитний? 10 аргументів на користь прапора Перемоги


...

Українське військо,
мов з могили встало,
Загриміло в бубни,
в сурмоньки заграло,
Розгорнуло прапор
сонячно-блакитний,
Прапор України!
Рідний, заповітний!


Олександр Олесь 1917 р.


Все частіше українці самоорганізуються під рідним  Сонячно-блакитним прапором. Найновіша ініціатива з цією символікою – громадський рух Українська резервна армія. Чому саме цей прапор надає бадьорості й надихає на активну самооборону?

1. Сонячно-блакитний – це прапор природного порядку: Сонце над Водою, які разом дають Життя. З таким прапором все йде легко й весело. Якщо ж його перевернути, то Вода гасить Вогонь, тому справи йдуть «як мокре горить». 22 роки показали, що перевернутий – синьо-жовтий – це прапор деградації, роззброєння, вимирання, втрати територій, поразки. Протиприродність такого прапора очевидна. Скажімо, чоловік у жовтих штанах і синій сорочці справляє враження духовно хворого. Тому іноземці інтуїтивно зображують український прапор жовтим догори, бо так природно. Врешті-решт, запаліть свічку чи сірника і погляньте на полум’я: жовте вгорі, блакитне внизу.

2. Суверенітет, самоврядування, самооборона – це все елементи природного порядку, тому сонячно-блакитний – це прапор українців, які підтримують Швейцарську модель (озброєний до зубів нейтралітет) і практично реалізують її в Україні. Швейцарія має козацький прапор (білий хрест на малиновому тлі), не входить ні в НАТО, ні в ЄС, має поголовно озброєне населення, реальне народовладдя і найвищу в Європі якість життя.   

3. Сонячний колір позначає божественне, а блакитний – матеріальне. Сонце вгорі символізує домінування в людині божественного початку. Тому сонячно-блакитний – це прапор володарів власної долі, які керують собою і навколишніми обставинами.

4. Правильні символи магічно притягують позитивні події. Правильний прапор вмикає Україну в егрегор творчості, гармонії, процвітання. Сонячно-блакитний – це талісман Перемоги.

5. «Блакитний», або «облочистий» – це давнє українське слово, яке означає «водяний», «вологий». Слова жовтий, жаркий і яркий мають спільну основу і вказують на вогонь. Тому в давнину нікому не приходило в голову ховати вогонь під воду. Навіть в часи УНР, коли було ослаблене розуміння рідної символіки, домінував сонячно-блакитний стяг. Співець української Визвольної революції видатний поет Олександр Олесь 1917 року вітав українське військо такими словами:

Українське військо,
мов з могили встало,
Загриміло в бубни,
в сурмоньки заграло,
Розгорнуло прапор
сонячно-блакитний,
Прапор України!
Рідний, заповітний!

Дослідник української символіки Тадей Скотинський констатує, що «при горизонтальному поділі щита на два поля геральдичний закон приймає горішнє поле за перше, більше почесне, а долішнє поле за друге, побічне. Тим-то в горішньому полі, або в горішній смузі українського прапору, мусить бути барва жовта, а в другому, в долішньому — блакитна» (Скотинський, Тадей. Український герб та прапор. — Львів: Накладом Т-ва ”Просвіта”, 1935, с. 33) і подає зображення правильного прапора:

...

А ось що написав професор Володимир Сергійчук у своїй праці «Національна символіка України»: «Підкреслимо, що перший прапор УНР – жовто-блакитний. І це відповідало вимогам геральдики. І не тільки тому, що золотий тризуб і львівський лев накладалися на синє поле, а відтак цей колір мав бути зверху. При виборі кольорів спеціалісти враховували те, що згідно з законами геральдики барви герба (золотого тризуба) розміщувалися у верхній (жовтій), а барви щитового поля в нижній (блакитній) смугах. Але вже до цього само по собі склалося, що, створюючи різні емблеми як державного, так і масового вжитку, їх автори постійно зображували тризуб золотим у блакитному полі.

Треба сказати, що такий порядок кольорів — жовто-блакитний — на державному прапорі Української Народної Республіки сприймався не всіма. Знайшлися прихильники синьо-жовтого прапора, котрі піднімали на щит свою концепцію — символіка синього неба на Україні над її золотими пшеничними полями. Навіть у середовищі Центральної Ради вони знайшли тоді своїх однодумців. Але цю дискусію припинив М. Грушевський, закріпивши вже прийняту порядковість своїм високим науковим авторитетом» (Сергійчук Володимир. Національна символіка України. — Київ: "Веселка", 1992, с. 83).

Саме тому сонячно-блакитний став прапором Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця (полковника УНР) і Української Повстанської Армії.

...
Оригінальний жовто-блакитний прапор ОУН Коновальця–Мельника у Дрогобицькому краєзнавчому музеї.

А ось довідка Академії наук УРСР від 10 березня 1967 року про походження жовто-блакитного прапора та гербу УНР:

...

...

Згідно з цією довідкою, прапор УНР був жовто-блакитний (жовтий - угорі),  натомість прапор флоту УНР був блакитно-жовтий (блакитний - угорі).

6. Облудне пояснення, що український прапор – це небо над полем, з’явилося тільки на початку 20 ст. як «народна етимологія» і пояснення, приємне та зрозуміле для селян. Але українська нація не вичерпується хліборобами – це передусім нація великих мудреців і великих воїнів. Просування пропагандою перевернутого синьо-жовтого прапора – це спроба переконати українців, що їхня справа – копатися в землі й більше нічого собі не вигадувати.  Якщо жовтий - це колір соломи, то виходить, що герб України - солом’яний. Насправді він сонячний.   

7. Жовто-блакитний прапор цілком відповідає геральдиці (науці про герби) і вексилології (науці про прапори). Головний колір прапору – колір герба – завжди зображується вгорі. Оскільки Тризуб є жовтим на блакитному тлі, то жовтий є головним кольором прапора і однозначно має бути вгорі.

8. Великі релігії мають свої кольори: арійство – сонячний (слово Ар, Яр, Ярило означає Сонце, Бог), іслам – зелений, іудаїзм – синій, комунізм – червоний. На прапорі Сонячної України має домінувати жовтий колір і бути вгорі.   

9. Кожна військова частина починається з прапора, стяга – «того, що стягує в єдність». Пост-комуністична держава, в якій паразитична верхівка панує над українським народом, вчепилася в так любий їй протиприродний синьо-жовтий прапор. Творці нової України потребують чіткого ідентифікатора, який би відрізняв їх від прихильників старої, вмираючої, корумпованої системи. Сонячно-блакитний – стяг творців нового світу.

...
Пластовий прапорець з Карпатської України, 1936. Український пластовий музей, США.

10. Національний Сонячно-блакитний прапор не є перевертанням синьо-жовтого державного прапора. Це зовсім інший прапор – і за назвою, і за змістом, і за магічною дією, і навіть за кольорами. Це новий прапор, хоча йому багато сотень, а може й тисяч років. Це прапор оновленої України, яка скидає баласт минулого і злітає до нових великих перемог.

Ясні зорі, тихі води - це наш сонячно-блакитний прапор.
"Зорі, зірки" - це все, що світить. Сонце - найяскравіша зірка на земному небі.


https://www.ar25.org/article/chomu-sonyachno-blakytnyy-10-argumentiv-na-koryst-p...
Наверх
 

The Administrator.
WWW  
IP записан
 
Administrator
YaBB Administrator
*****
Вне Форума


I love The Earth!

Сообщений: 7324
The Land of HealPlanet
Re: Молитва за Украину
Ответ #11 - 11.02.2018 :: 15:26:50
 
...
Наверх
 

The Administrator.
WWW  
IP записан
 
Administrator
YaBB Administrator
*****
Вне Форума


I love The Earth!

Сообщений: 7324
The Land of HealPlanet
Re: Молитва за Украину
Ответ #12 - 17.02.2018 :: 11:26:35
 
А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.


Ліна_Костенко

...

https://www.facebook.com/LinaKostenkoUkr/posts/2059038307664569
Наверх
 

The Administrator.
WWW  
IP записан
 
Страниц: 1 2 
Послать Тему Печать